SIMCITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
PRAHA (Vašek)
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 10. 17
Age : 43
Location : Praha
http://simcity.forumotion.eu

TEAM CHALLENGE - týmová soutěž Empty TEAM CHALLENGE - týmová soutěž

Fri Feb 09, 2018 5:52 pm
Rady k týmové soutěži.
avatar
PRAHA (Vašek)
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 10. 17
Age : 43
Location : Praha
http://simcity.forumotion.eu

TEAM CHALLENGE - týmová soutěž Empty Re: TEAM CHALLENGE - týmová soutěž

Thu Feb 15, 2018 8:37 pm
Pár základních postřehů:

V týmové challengi je cílem udělat co nejvíce bodů. Počet úkolů se odvíjí podle toho ve které lize jste. Čím vyšší liga, tím více úkolů a možnost získat pro svůj tým více bodů. Soutěž začíná vždy ve středu v 8 ráno a končí v pondělí v poledne. Snažím se dělat úkoly alespoň za 1000 bodů a více, ale občas vezmu něco za 800. Snažím se úkoly nepřeskakovat, ale občas to ani jinak nejde. Pokud mám v neděli ráno ještě 20 úkolů, 2-3 mohu přeskočit.

K úkolům - rozdělím to na 3 kategorie:

Kategorie 1 - EASY:
Tady řadím úkoly, které jdou jednoduše splnit. To jsou peněžní a neo-simleonské úkoly. Vždy si nechávám na trhu prodané zboží a když přijde úkol abych nasbíral 17000, jen to sezobnu z trhu. Druhá možnost je nevybírat si denní peníze každou chvíli, ale nechat je tam nastřádat, jen si hlídat ať tam nejsou víc jak 24 hodin. To samé s NEO penězi - nechávám si je nad domečkama a když na ně přijde úkol, tak opět sesbírám a mám hotovo.
Dál to jsou úkoly na jednotlivé domy - LONDON, PARIS, TOKYO, NEO - úkoly typu postav 1x, 2x, 3x - jen si musí člověk hlídat aby měl dost těch specifických rozšiřováků.  
Úkoly se zemětřesením dělám také rád, ale dělám jen ty kde je pouze 1 zemětřesení za 1000 bodů. Spouštím to v době, kdy mám mezi dalšími úkoly - oprav 3-4 poničené budovy a nejlépe ještě úkol na klíče - získej 3-4 klíče. Spouštím pouze dva typy zemětřesení - 6 a 8 zničených domů.  Když přijdou tyhle úkoly pohromadě, dají se na tom rychle udělat slušné body. Samozřejmě, opět je třeba si hlídat prvky potřebné ke spouštění zemětřesení.
Úkoly na výrobu - železa, dřeva a plastů jsou časově i bodově výhodné. Jen občas člověk bojuje s místem ve skladu :-).

Kategorie 2 - MEDIUM:
Tady jsou úkoly typu letecká/lodní přeprava - když je to jen jednou, je to za málo bodů, pokud vícekrát, musíte použít zelené peníze a urychlit lodě/letadla.  Dále bych sem zařadil úkoly na upgrade budovy na level, kde už za to získáváte ty urychlující mince do továren. Úkol se jednoduše splní, ale já se snažím vše upgradovat na max level a většinou pak musím upřednostnit dostavbu budovy nad týmovou challengí.  
Ještě bych sem dal výrobu v továrnách a to konkrétně produkty s dlouhou výrobní dobou. Tyhle úkoly vždy posílám přes noc do fabriky ráno odkliknu úkol, posbírám a je to. :-)

Kategorie 3 - HARD:
Sem spadá výroba produktů - typu vyrob 9 zmrzlin za 15 hodin, apod. Tyhle úkoly jsou dost naprd, pokud nemáte tolik času na hraní.  No a úkoly na válku - ty jsou zajímavé, ale dost často mají hrozně šibeniční termíny a pár už mi jich takhle uteklo.

Docela často používám ty urychlováky do továren - zlaté, stříbrné a bronzové. To je asi tak vše co mě napadá.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru